shooters.pl

Servery gier multiplayerHLC nowym partnerem Shooters

Z przyjemnością chcemy poinformować, że od 01.02.2007 nawiązaliśmy
współpracę z organizacją Heyah Logitech Cybersport. Wierzymy, że nasza
współpraca w znaczącym stopniu przyczyni się do rozwoju i podniesienia na
jeszcze wyższy poziomu ligi Heyah Logitech Cybersport. Miło nam również poinformować naszych klientów, iż z okazji rozpoczęcia współpracy uruchomione zostały 2 publiczne serwery Cybersportowe w takich grach jak Counter-Strike – 62.181.0.220:27015, oraz Quake 3 – 62.181.0.215:28004. Przewidywany jest również start cyklicznych turniejów i pucharów, w różnych dyscyplinach esportowych, wszystko oczywiście pod patronatem Shooters.Pl.

  • marooo

    Wiem ze jest to zle miejsce na pisanie jakichkolwiek uwag. Ale wlasnie zostalem zbanowany przez pana 'm' (nie wiem jaki real nick) na waszym serwerze ,ktory postawiliscie Pentagramowi. pisze to z tego powodu ,ze zostalem zbanowany za to ze zle rzucilem flasha ,bo szanowny pan admin mnie przyblokowal. Zbulwersowal mnie ten fakt, tym ze jestem zwyklym graczem ,ktory chce sie troche pobawic. Nie zrobilem nic zlego ,ale pan admin z ktorego winy zle polecial flash pozbyl sie mnie. I dlatego zwracam sie do Was z prosba ,abyscie nie dawali adminow na serwerach publicznych osoba ,ktore nie dorosly emocjonalnie do podejmowania jakichkolwiek decyzji. Mam nadzieje ze ktos to przeczyta i wyciagnie z tego wnioski. Dodam jeszcze ze po tym jak napisalem 'blokujesz' wylecialem (nie uzylem ani jednego wulgarnego wyrazu).

    marooo
  • shooters_sprzedaz

    uwagi co do administracji serwerow prosze zglaszac do ich wlascicieli - w tym przypadku PGS - http://www.pentagram-gshock.pl/start.php/forum/16/

    shooters_sprzedaz

Możliwość komentowania tej wiadomości została zablokowana.

Logowanie

Logowanie

| Nie znam hasła

Certyfikaty


Partnerzy

Przyjaciele

Powered by